Implementace bezhotovostních plateb napříč omnichanelem pro prodejce oděvů

Číst více
Implementace bezhotovostních plateb napříč omnichanelem pro prodejce oděvů

Výzva

Přední mediální prodejce módních a digitálních produktů, jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších polských značek, potřeboval systém pro podporu bezhotovostního nakupování s vlastní aplikací, aby zákazníkům poskytl stejně skvělý zážitek, jaký oceňují na online kanálech.

Prodej měl probíhat na mobilních zařízeních zákazníků s možností vytisknout účtenku v prodejně nebo ve skladu. Další benefitem má být, omezení kontaktu se zaměstnanci prodejny na minimum.

Aplikaci poskytl klient. Naším úkolem bylo integrovat ji s možností provádět lokalizované transakce na úrovni prodejny, exportovat údaje o prodeji do systému BO a také umožnit komunikaci se specializovanou službou pro výpočet propagace (systém TRP). Řešení mělo také podporovat fiskální ověření každé transakce.

Práce musely být dokončeny ve lhůtě 5 měsíců.

Další výzvou pro náš tým byla pandemie, takže projekt probíhal plně remote. Interní statusy, schůzky se zákazníkem i akceptační testy probíhaly prostřednictvím online komunikace.

Řešení

Práci na projektu jsme zahájili workshopem s klientem, abychom zjistili všechny podrobnosti a pokyny. Poté jsme provedli komplexní analýzu, abychom předložili řešení, které plně odpovídá potřebám klienta. Práci na projektu jsme rozdělili na etapy sestávající z vývoje a dílčího testování. Náš agilní vývojový tým přijímal zpětnou vazbu, aktualizoval procesy a průběžně zaváděl změny. Po předprodukčním testování jsme přistoupili k pilotní fázi na 10 místech, která se ukázala jako úspěšná. Nakonec jsme řešení implementovali ve 40 prodejnách klienta. K řešení poskytujeme také služby monitorování a údržby.

Výsledek

Výsledkem implementace byla mobilní omnichannel pokladní platforma a možnost pověřit některé zaměstnance u pokladen jinými úkoly. Zlepšily se služby zákazníkům, kteří nyní mohou nakupovat rychleji, což má pozitivní dopad na jejich zkušenost.

Potřebujete osvědčeného poskytovatele IT služeb ?

Ročně realizujeme cca 1000 projektů. Vsaďte na naše znalosti a profesionalitu.