Implementace elektronického obchodování. Řešení pro internetové obchody

Poskytujeme e-commerce řešení, která podporují podniky v digitální transformaci a implementaci omnichannel strategií. Jsme oficiálním partnerem společnosti Adobe, vlastníka platformy Magento a společnosti Akeneo – poskytovatele řešení PIM.

rozwiązania e-commerce
rozwiązania dla sklepów internetowych

V elektronickém obchodování není prostor pro chyby. Vsadte na osvědčeného partnera

28 let zkušeností na trhu

Jsme důvěryhodným poskytovatelem IT řešení a služeb pro největší prodejny a obchodní řetězce. Mapa našich dokončených projektů pokrývá mnoho evropských zemí.

Implementace omnichannel modelu

Naši odborníci znají celý maloobchodní ekosystém. Jsme obzvláště ceněni pro provádění komplexních systémových integrací, která vyžadují jedinečné know-how, s přesahem do oblasti e-commerce.

Unikátní e-commerce projekty

Společně se značkou Tommee Tippee jsme dokončili jednu z prvních implementací magento cloudu v Evropě a integraci Adobe Experience Manageru s Magento 2. Máme také první online leasingovou prodejnu pro značky ŠKODA, Volkswagen a Seat.

Spolupráce s největšími

Kvalitu našich e-commerce implementací potvrzují nám svěřené projekty: nový e-commerce a migrace ze starého do nového obchodu dokončená za rekordních 6,5 měsíce pro Super-Pharm, nebo úspěšná implementace Akeneo PIM v eobuwie.pl.

Velký rozsah projektů elektronického obchodování

Náš tým elektronického obchodování se skládá z certifikovaných vývojářů Adobe Magento, PM, Dev-Opsi, testerů, architektů a analytiků. Zajišťujeme realizaci největších projektů a migraci. Garantujeme rychlost a stabilní provoz e-commerce.

Úzká spolupráce s dodavateli softwaru

Jako partneři společností Adobe a Akeneo máme přístup ke znalostem a nejnovějším řešením, která tyto společnosti nabízejí. Poskytujeme postimplementační podporu a poskytujeme školení pro naše klienty.

Přístup zákazník na prvním místě

Začínáme tím, že se seznámíme s potřebami a výzvami, kterým náš klient čelí. Poté provedeme analýzu a teprve poté navrhneme doporučenou architekturu řešení. Implementujeme také PoC (Proof of Concept) pro kontrolu předpokladů společně s klientem.

Uznání podložené cenami

První leasingová prodejna automobilů značky ŠKODA v Polsku, kterou jsme vytvořili od nuly na Magento, získala sošku Effie Awards 2020 v kategorii Marketing & Business Solutions a také e-Commerce Polska Awards v kategorii Think out of the box v soutěži Komory elektronické ekonomiky.

Služby
e-commerce
šité na míru potřebám vašeho podnikání

Strategie a workshopy

Poskytujeme strategický přístup k e-commerce. Objevitelské workshopy jsou neocenitelnou pomocí pro firmy, které očekávají hloubkovou analýzu a zapojení externích odborníků. Cílem workshopu je navrhnout na míru šitý způsob realizace projektu a pomoci pochopit celý rozsah realizace.

Návrh UX a UI

Zkušenosti budoucího zákazníka prodejny jsou pro nás referenčním bodem při realizaci projektů. Provádíme workshopy a UX audity, abychom navrhli nejlepší uživatelský zážitek. Vytváříme aplikace a software, které jsou užitečné, snadno se orientují a jsou v souladu s dobrou praxí a trendy.

B2B e-commerce

Většina našich zákazníků rozhoduje o nich. Ihned po uvedení do provozu a stabilizačním období začínáme denně pracovat na podpoře obchodu a jeho rozvoji. Díky širokým kompetencím našeho týmu jsme schopni zajistit implementaci jakékoliv služby související s e-commerce.

Audit a optimalizace

Provádíme analýzy, např. parametrů ovlivňujících efektivitu a stabilitu obchodu. Po jejich dokončení předkládáme závěry a doporučení a pomáháme je realizovat. Specializujeme se také na optimalizaci Core Web Vitals, která je důležitá pro umístění obchodů ve vyhledávači Google.

E-commerce jako šance na rozvoj vašeho podnikání

Trh elektronického obchodování se vyvíjí velmi dynamicky. Více než 80 % Poláků již nakupuje online. Pro využití e-commerce se rozhodují lidé, kteří dříve kupovali pouze stacionární. B2B průmysl také vidí obrovský potenciál, který nabízí online prodejní kanál. E-commerce umožňuje škálovatelnost podnikání, zejména malých, zatím působících pouze lokálně, společností.

B2C e-commerce

B2C e-commerce je nyní nutností pro většinu značek. Zákazníci očekávají komfort, jkterý nabízí online nakupování. Považují tuto formu nakupování za něco zřejmého. Společnosti, které nemohou držet krok s touto změnou, jsou považovány za nemoderní. Na druhou stranu, vstup do e-commerce commerce je příležitostí pro globální dosah, zvýšení výnosů, ale také získání lepších, přesnějších informací o zákazníkovi. Naše zkušenosti s implementací internetových obchodů na Magento ukazují, že výběr osvědčené platformy je rozhodující. V období zvýšené návštěvnosti obchodu musí zajistit kontinuitu zpracování objednávek.

Customer Experience

Dnes by se společnosti měly zaměřit na zákaznickou zkušenost, aby zůstaly konkurenceschopné v e-commerce. Kromě efektivního nákupního procesu, který zajišťuje výběr doručovacích a platebních metod, stojí za to sáhnout po dalších – PIM řešeních pro konzistentní správu informací o produktech nebo moderních search & discovery platformáchy. Cílem je vytvořit obchody, které jsou integrovány s jinými prodejními místy a kontaktem zákazníka se značkou. Pozitivní a konzistentní zákaznická zkušenost je vytvořena pouze tehdy, když jsou zahrnuty všechny offline a online kanály. Náš maloobchodní ekosystém významně podporuje zákazníky v této oblasti – poskytuje integrovaná a osvědčená řešení.

B2B e-commerce

Online prodej je pro B2B společnosti stále důležitější. Podle výzkumu se stále příznivěji dívají na transakce elektronického obchodování a omnichannel strategii. Klíčem k úspěchu může být výběr správné platformy. To je nepochybně Adobe Commerce Magento, který má mnoho pokročilých funkcí, ze kterých budou mít B2B společnosti prospěch. Ty organizace, které se již zaměřily na stabilní elektronický obchod, se nyní začínají zabývat organizováním informací o produktech. Zejména v souvislosti s otevíráním se novým trhům nebo spouštěním nových internetových obchodů jsou nezbytná specializovaná řešení, např. Akeneo PIM, které již několik let implementujeme u našich zákazníků.

Potřebujete osvědčeného poskytovatele IT služeb ?

Ročně realizujeme cca 1000 projektů. Vsaďte na naše znalosti a profesionalitu.