Spojujeme tečky.

Integrujeme podnikání s IT. Hardware se softwarem. Offline s online. Vytváříme software a poskytujeme služby, které usnadňují a urychlují práci. Jádrem našich řešení je zákazník a jeho potřeby. V rámci maloobchodního ekosystému Exorigo-Upos poskytujeme holistickou podporu podnikovým procesům a IT systémům.

Coding

Jak vám můžeme pomoci?

Znalosti Exorigo-Upos v oblasti architektury IT systémů a vztahů mezi jejich komponentami u různých klientů v průběhu let rozhoduje o tom, že právě nám svěřují projekty týkající se jejich rozšíření, integrace a modifikace.

Tam, kde ostatní říkají “není možné” – my najdeme kreativní řešení. Máme na svém kontě mnoho takových úspěchů, na které jsme hrdí dodnes.

Zaměřujeme se na specializovaná řešení, která jsou založena na dobré praxi a zkušenostech získaných při realizaci projektů u jiných klientů. Víme, co 100% funguje a co se dnes zdá být dobrým nápadem, ale v perspektivě příštích let to znamená vážný problém. Proto nejen implementujeme řešení, ale také radíme našim klientům. Jsme jejich partnerem, a to jak v IT, tak v podnikání.

Exorigo-Upos v číslach

28

let zkušeností v retailu

1020

Dokončených projektů v roce 2020

22

servisní kanceláře v Polsku

+170 tisíc.

podporovaných prodejen a kanceláří

30 tys.

měsíčních zásahů na místě

+500 tisíc.

zařízení, která servisujeme

6700

zařízení vyrobených v roce 2020

400 tisíc.

servisovaných POS terminálů

3 miliony

transakcí v Cloud EFT za den

Potřebujete osvědčeného poskytovatele IT služeb ?

Ročně realizujeme přes 1000 projektů. Vsaďte na naše znalosti a profesionalitu.