Spojujeme tečky.

Integrujeme podnikání s IT. Hardware se softwarem. Offline s online. Vytváříme software a poskytujeme služby, které usnadňují a urychlují práci. Jádrem našich řešení je zákazník a jeho potřeby. V rámci maloobchodního ekosystému Exorigo-Upos poskytujeme holistickou podporu podnikovým procesům a IT systémům.

Coding

Jak vám můžeme pomoci?

Znalosti Exorigo-Upos v oblasti architektury IT systémů a vztahů mezi jejich komponentami u různých klientů v průběhu let rozhoduje o tom, že právě nám svěřují projekty týkající se jejich rozšíření, integrace a modifikace.

Tam, kde ostatní říkají “není možné” – my najdeme kreativní řešení. Máme na svém kontě mnoho takových úspěchů, na které jsme hrdí dodnes.

Zaměřujeme se na specializovaná řešení, která jsou založena na dobré praxi a zkušenostech získaných při realizaci projektů u jiných klientů. Víme, co 100% funguje a co se dnes zdá být dobrým nápadem, ale v perspektivě příštích let to znamená vážný problém. Proto nejen implementujeme řešení, ale také radíme našim klientům. Jsme jejich partnerem, a to jak v IT, tak v podnikání.

Exorigo-Upos v číslach

30

let zkušeností v retail odvětví

+1000

implementovaných projektů za rok

22

servisních oddělení v Polsku

+50k

servisovaných míst za měsíc

150 000

on-site tasků

4 mil

zaznamenaných transkací v EFT Cloud za den

30 milionů

produktů v PIM

+40k

vyřešených tasků za měsíc

+1700

otevření a renovací obchodů a prodejen za měsíc

Potřebujete osvědčeného poskytovatele IT služeb ?

Ročně realizujeme cca 1000 projektů. Vsaďte na naše znalosti a profesionalitu.