Hub płatniczy Cloud EFT (EuroKarta EFT)

Cloud EFT to nasza autorska, w pełni redundantna usługa, która umożliwia procesowanie transakcji płatniczych. Spełnia wszystkie wymagania Organizacji Płatniczych, PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standards). Oparta jest o certyfikowany system płatniczy –
EuroKarta EFT – spełniający wszystkie wymagania PA-DSS (Payment Application Data Security Standard).

EuroKarta EFT

Eurokarta EFT jest w pełni zautomatyzowanym systemem typu middleware

System koncentruje ruch płatniczy i kieruje dynamicznie na podstawie numeru BIN karty do danego centrum autoryzacyjno-rozliczeniowego.

Eurokarta EFT to pierwsze i w tej chwili jedyne polskie rozwiązanie, które uzyskało certyfikat PCI P2PE

Zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa płatności kartami

Cloud EFT – bezpieczny i szybki

Cloud EFT to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale również gwarancja szybkości transakcji. Jego wydajność to 500 000 transakcji na godzinę. Umożliwia obsługę wielu agentów i raportowanie transakcji kartowych w ramach pojedynczego obiektu lub całej sieci.

Korzyści z implementacji naszego rozwiązania

Gwarancja nieprzerwanej obsługi płatności

Dzięki wykorzystaniu więcej niż jednego agenta rozliczeniowego.

Szybkie procesowanie transakcji

Najszybsze realizowane są w czasie krótszym niż 3 sekundy (od wysłania żądania autoryzacji przez kasę, do odesłania akceptacji przez Cloud EFT).

Najwyższy standard bezpieczeństwa

Komplet certyfikatów gwarantujących bezpieczeństwo transakcji kartami płatniczymi w całej sieci sprzedaży, w tym certyfikat PCI P2PE oznaczający najwyższy standard bezpieczeństwa.

Wsparcie naszego największego centrum serwisu terminali w Polsce

40% udział w rynku, jak wynika z szacunków, który zapewnia ogólnopolski zasięg, kompleksową obsługę i szybką reakcję.

Wysoka wydajność ilości transakcji na godzinę

W pełni zautomatyzowany proces autoryzacji

Z oprogramowaniem SmartKSeF spełnisz nowy obowiązek e-fakturowania

Od 1 lipca 2024 roku w celu uznania dokumentu za fakturę będzie musiał on uzyskać numer obsługę niezbędnej komunikacji z KSeF i przetwarzanie e-Faktur.
Czy wiesz, że SmartKSeF wybrała już sieć EMPiK? Przekonaj się, dlaczego.

Łatwo integruje się z KSeF.
Jest rekomendowany przy posiadaniu wielu systemów procesujących faktury.
System obsługuje różne rodzaje e-Faktur.
Odpowiada za walidację danych i potwierdzenie poprawności procesu.
Posiada przejrzyste i kontekstowe API.
QR code z wizualizacją nawet zanim faktura zostanie wystawiona w KSeF.
Przechowuje wszystkie dokumenty w jednym miejscu.
Obsługuje załączniki do faktur.

Co mówią o nas klienci

Změna internetového obchodu Bricoman byla diktována mimo jiné potřebou implementovat nová technologická řešení. Chceme vždy sledovat nejnovější trendy a poskytovat našim zákazníkům stále lepší zážitek z nakupování. Nové webé stránky mají nejenom nové možnosti, ale i svěží, moderní grafický design, díky kterému můžeme sortiment Bricoman prezentovat ještě lépe.

Agata Dublasiewicz

E-commerce Project Manager

Bricoman

V souvislosti s obrovským rozvojem digitálního kanálu jsme se chtěli více postarat o bezpečnost tohoto podnikání z fiskálního hlediska. Ke spolupráci s Exorigo-Upos nás povzbudil náš názor na tuto společnost, včetně profesionálního přístupu k tématu, který jsme zjistili na začátku spolupráce. Systém a procesy implementované společností Exorigo jsou na vysoké úrovni kvality a umožňují nepřetržitý přehled o datech.

Eliza Dąbrowska

Omnichannel Financial Controller

Decathlon Polsko

Vzhledem k potřebě vytvořit centralizovaný a efektivní systém správy informací o produktech pro různé kanály elektronického obchodování v eobuwie.pl S.A. jsme se rozhodli pro Akeneo PIM v Enterprise Edition a jako dodavatele jsme si vybrali Exorigo-Upos S.A. Naše rozhodnutí bylo silně ovlivněno efektivní implementací Proof of Concept (POC) společností a povědomím o zkušenostech partnera jak s implementací prodejen na platformě Magento, tak i s integrací PIM s e-commerce systémy.

Maksymilian Musiał

Product Owner

eobuwie.pl

Chtěli jsme sjednotit informace o produktu v rámci skupiny CCC pro její efektivní řízení. pro společnost to jsou obrovské objemy dat, které vyžadují uspořádání a na druhé straně jsou zákazníci, kteří očekávají jasnou a přesnou komunikaci o naší komplexní nabídce. Proto jsme se rozhodli pro Akeneo jako osvědčený nástroj a Exorigo-Upos jako implementační partner, který má ve svém portfoliu mnoho inovativních řešení pro e-commerce.

Michał Śpiewak

CTO

eobuwie.pl

Plán na implementaci nové prodejny byl v době pandemie COVID-19, což znamenalo, že kromě vytvoření nového řešení, společnost Exorigo-Upos podpořila stávající elektronický obchod, který musel splňovat rostoucí požadavky a přizpůsobit se rychle se měnícímu trhu.

Olgierd Oszmiański

ředitel IT a člen představenstva

Super-Pharm

W 2020 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 500% względem roku poprzedniego. A nowa witryna internetowa ma stanowić jedną z podstaw dalszego wzrostu Super-Pharm. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, na której będziemy mogli w bezpieczny i stabilny sposób wdrażać nowe usługi i rozwiązania dla naszych klientów.

Remigiusz Chrzanowski

Digital Director i członek Zarządu

Super-Pharm

Potřebujete osvědčeného poskytovatele IT služeb ?

Ročně realizujeme přes 1000 projektů. Vsaďte na naše znalosti a profesionalitu.