Podpora při expanzi a otevření prvních prodejen a skladu Lovisa v Polsku

Číst více
Podpora při expanzi a otevření prvních prodejen a skladu Lovisa v Polsku

Výzva

Lovisa je světoznámá značka nabízející šperky a módní doplňky. První obchod byl otevřen v Austrálii v roce 2010. Od té doby si značka s více než 700 prodejnami ve 30 zemích světa získala obrovskou popularitu a velkou skupinu věrných zákazníků.

V létě 2022 otevřela Lovisa za podpory společnosti Exorigo-Upos svůj první obchod v polské Galerii Katowicka. Poté během několika měsíců otevřela několik dalších prodejen v největších polských městech.

Dynamický rozvoj a ambiciózní plány na rozšíření podnikání znamenaly, že Lovisa musela u nás vytvořit logistické centrum pro obsluhu prodejních procesů v celé Evropě. Lovisa si jako místo pro novou investici vybrala Wroclaw a logistické centrum Bielany.

V rámci vytvoření plně funkčního centrálního skladu byly definovány požadavky včetně telekomunikační infrastruktury pro IT systémy na podporu logistických procesů. Kromě poskytnutí řešení odpovídajícího standardu a kvality byl významným faktorem úspěchu projektu rychlý termín realizace.

Řešení

Jako dodavatel instalací nízkého napětí a napájení byla vybrána společnost Exorigo-Upos, která předložila výhodnou nabídku na základě zkušeností s realizací podobných projektů pro jiné maloobchodní zákazníky a harmonogramu prací, který splňoval termíny očekávané společností Lovisa. Poskytli jsme také některá zařízení a služby nezbytné pro rychlé spuštění výrobních procesů.

Podstatným prvkem projektu byl návrh a implementace infrastruktury neinvazivním způsobem ve srovnání se systémy, které již v objektu existovaly. Díky navázání dobrých partnerských vztahů jak se společností Lovisa, tak s vlastníkem, správcem objektu, projektantem a dodavateli dalších rozsahů prací jsme rychle a efektivně dokončili fáze návrhu a přípravy na realizaci. V dalším kroku jsme se mohli zaměřit na splnění cílového díla.

Výsledek

Pečlivá příprava, dobré plánování a spolupráce všech účastníků vedly k efektivní a včasné realizaci projektu. Zahrnoval strukturovanou a páteřní kabeláž a instalace napájení pro systémy Lovisa, včetně sítí WiFi a CCTV. Díky tomu mohla společnost Lovisa provést testy UAT a spustit sklad do výroby v původně plánovaném termínu.

Podle potřeby jsme v rámci projektu poskytli také veškerou potřebnou dokumentaci as-built.

Potřebujete osvědčeného poskytovatele IT služeb ?

Ročně realizujeme cca 1000 projektů. Vsaďte na naše znalosti a profesionalitu.