SmartSCM
system do automatyzacji zamówień importowych, alokacji i replenishmentu

SmartSCM to system, który działa na wielu płaszczyznach, powiązanych z funkcjonowaniem procesów sprzedażowych. Zapewnia narzędzia umożliwiające sprawne zarządzanie procesem zakupów i dystrybucji produktów. Zakres usług obejmuje przede wszystkim: zarządzanie jakością danych podstawowych produktów – Master Data Management (MDM), a także zarządzanie ścieżką logistyki dostaw lokalnych i międzynarodowych (Supply Chain).

Poznaj możliwości SmartSCM

Modułowa budowa

Posiada moduły do zarządzania produktami (MDM), zamówieniami (MDM), sprzedażą zagraniczną (Supply Chain) oraz kontraktami dostawców (Supply Chain). Służy planowaniu i alokacji towaru w magazynach i sklepach. Umożliwia kontrolę marży i wykorzystania budżetu. Pozwala też na planowanie zakupów importowanych, które są w ciągłej sprzedaży. Sprawdza się w przedsiębiorstwach działających zarówno na rynkach lokalnych jak i międzynarodowych.

SmartSCM wspiera retailerów w planowaniu i alokacji towaru

Obsługuje różne formy dystrybucji: magazynową, bezpośrednią na obiekt sklepowy, x-dock, pre-pack, listę dystrybucyjną.

Kalkuluje ilościowe zapotrzebowanie obiektów sklepowych oraz magazynowych (tzw. split).

Generuje instrukcje pakowania dla dostawców i kontroluje ich zgodność z zamówieniami.

Daje możliwość rezerwacji towaru na zdefiniowane cele w przyszłości.

Umożliwia integracje z zewnętrznymi systemami magazynowymi.

Pomaga zarządzać zmianą alokacji (moduł Change destination).

Pozwala na centralne zlecanie zwrotów (sklep – dostawca, magazyn – dostawca) oraz centralne zlecanie transferów międzysklepowych.

SmartSCM wspomaga biznes poprzez zarządzanie kontraktami dostawców.

Umożliwia tworzenie szczegółowych kart dostawców, określających warunki handlowe, dane kontaktowe, jak również profile produkcyjne.

Przypisuje kody ILN.

Generuje dokumenty, które stanowią podstawę do współpracy z dostawcą, np. Sales Confirmation Order.

Raportuje listy płatności do dostawców w procesie zamówień zagranicznych.

Zarządza akredytywą, jako formą kontraktu z dostawcą.

Poznaj system, który sprawdza się na rynkach lokalnych i międzynarodowych!

7 zalet systemu SmartSCM

1

Intuicyjny interfejs użytkownika. ​

2

Wielojęzyczność i wielowalutowość.​

3

Elastyczne zarządzanie słownikami, m.in.: atrybutów, obiektów, partnerów handlowych.

4

Obsługa produktów pochodzących z różnych branż.​

5

Unikalne rozwiązanie wspierające zakupy zagraniczne.​

6

Wsparcie dla procesów decyzyjnych biznesu, w szczególności dla działów takich jak: master data, kupcy, logistyka (import, eksport, magazyny lokalne).

7

Wielopoziomowe zarządzanie strukturą handlową (GMA).​

Co mówią o nas klienci

Změna internetového obchodu Bricoman byla diktována mimo jiné potřebou implementovat nová technologická řešení. Chceme vždy sledovat nejnovější trendy a poskytovat našim zákazníkům stále lepší zážitek z nakupování. Nové webé stránky mají nejenom nové možnosti, ale i svěží, moderní grafický design, díky kterému můžeme sortiment Bricoman prezentovat ještě lépe.

Agata Dublasiewicz

E-commerce Project Manager

Bricoman

V souvislosti s obrovským rozvojem digitálního kanálu jsme se chtěli více postarat o bezpečnost tohoto podnikání z fiskálního hlediska. Ke spolupráci s Exorigo-Upos nás povzbudil náš názor na tuto společnost, včetně profesionálního přístupu k tématu, který jsme zjistili na začátku spolupráce. Systém a procesy implementované společností Exorigo jsou na vysoké úrovni kvality a umožňují nepřetržitý přehled o datech.

Eliza Dąbrowska

Omnichannel Financial Controller

Decathlon Polsko

Vzhledem k potřebě vytvořit centralizovaný a efektivní systém správy informací o produktech pro různé kanály elektronického obchodování v eobuwie.pl S.A. jsme se rozhodli pro Akeneo PIM v Enterprise Edition a jako dodavatele jsme si vybrali Exorigo-Upos S.A. Naše rozhodnutí bylo silně ovlivněno efektivní implementací Proof of Concept (POC) společností a povědomím o zkušenostech partnera jak s implementací prodejen na platformě Magento, tak i s integrací PIM s e-commerce systémy.

Maksymilian Musiał

Product Owner

eobuwie.pl

Chtěli jsme sjednotit informace o produktu v rámci skupiny CCC pro její efektivní řízení. pro společnost to jsou obrovské objemy dat, které vyžadují uspořádání a na druhé straně jsou zákazníci, kteří očekávají jasnou a přesnou komunikaci o naší komplexní nabídce. Proto jsme se rozhodli pro Akeneo jako osvědčený nástroj a Exorigo-Upos jako implementační partner, který má ve svém portfoliu mnoho inovativních řešení pro e-commerce.

Michał Śpiewak

CTO

eobuwie.pl

Plán na implementaci nové prodejny byl v době pandemie COVID-19, což znamenalo, že kromě vytvoření nového řešení, společnost Exorigo-Upos podpořila stávající elektronický obchod, který musel splňovat rostoucí požadavky a přizpůsobit se rychle se měnícímu trhu.

Olgierd Oszmiański

ředitel IT a člen představenstva

Super-Pharm

W 2020 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 500% względem roku poprzedniego. A nowa witryna internetowa ma stanowić jedną z podstaw dalszego wzrostu Super-Pharm. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, na której będziemy mogli w bezpieczny i stabilny sposób wdrażać nowe usługi i rozwiązania dla naszych klientów.

Remigiusz Chrzanowski

Digital Director i członek Zarządu

Super-Pharm

Potřebujete osvědčeného poskytovatele IT služeb ?

Ročně realizujeme přes 1000 projektů. Vsaďte na naše znalosti a profesionalitu.