Serwis sprzętu
i oprogramowania

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową Twoich punktów handlowych. Nasi doświadczeni specjaliści posiadają szeroką wiedzę o sprzęcie i oprogramowaniu IT. Są dla Ciebie dostępni natychmiast, na terenie całego kraju, w systemie pracy 24/7.

Dlaczego warto korzystać z usług naszego serwisu?

Doświadczony i oddany pracy zespół

Posiadamy pracowników wysoko wyspecjalizowanych z wieloletnim doświadczeniem, rozlokowanych w całej Polsce i wybranych krajach Europy.

Kompleksowe podejście

Nie tylko sprawnie obsługujemy zgłoszenia, ale również oferujemy wsparcie aplikacji i procesów biznesowych organizacji, współpracę z dostawcami partnerów biznesowych itp.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7

Zapewniamy całodobową obsługę service desk z autorskim narzędziem ITSM, opartym na zbiorze najlepszych praktyk zarządzania usługami IT

Jesteśmy blisko Ciebie

Większość problemów rozwiążesz przez nasz Service Desk, od razu podczas rozmowy telefonicznej. W pozostałych przypadkach nasz Serwis terenowy dojedzie do Ciebie niezależnie od lokalizacji.

Co mówią o nas klienci

Změna internetového obchodu Bricoman byla diktována mimo jiné potřebou implementovat nová technologická řešení. Chceme vždy sledovat nejnovější trendy a poskytovat našim zákazníkům stále lepší zážitek z nakupování. Nové webé stránky mají nejenom nové možnosti, ale i svěží, moderní grafický design, díky kterému můžeme sortiment Bricoman prezentovat ještě lépe.

Agata Dublasiewicz

E-commerce Project Manager

Bricoman

V souvislosti s obrovským rozvojem digitálního kanálu jsme se chtěli více postarat o bezpečnost tohoto podnikání z fiskálního hlediska. Ke spolupráci s Exorigo-Upos nás povzbudil náš názor na tuto společnost, včetně profesionálního přístupu k tématu, který jsme zjistili na začátku spolupráce. Systém a procesy implementované společností Exorigo jsou na vysoké úrovni kvality a umožňují nepřetržitý přehled o datech.

Eliza Dąbrowska

Omnichannel Financial Controller

Decathlon Polsko

Vzhledem k potřebě vytvořit centralizovaný a efektivní systém správy informací o produktech pro různé kanály elektronického obchodování v eobuwie.pl S.A. jsme se rozhodli pro Akeneo PIM v Enterprise Edition a jako dodavatele jsme si vybrali Exorigo-Upos S.A. Naše rozhodnutí bylo silně ovlivněno efektivní implementací Proof of Concept (POC) společností a povědomím o zkušenostech partnera jak s implementací prodejen na platformě Magento, tak i s integrací PIM s e-commerce systémy.

Maksymilian Musiał

Product Owner

eobuwie.pl

Chtěli jsme sjednotit informace o produktu v rámci skupiny CCC pro její efektivní řízení. pro společnost to jsou obrovské objemy dat, které vyžadují uspořádání a na druhé straně jsou zákazníci, kteří očekávají jasnou a přesnou komunikaci o naší komplexní nabídce. Proto jsme se rozhodli pro Akeneo jako osvědčený nástroj a Exorigo-Upos jako implementační partner, který má ve svém portfoliu mnoho inovativních řešení pro e-commerce.

Michał Śpiewak

CTO

eobuwie.pl

Plán na implementaci nové prodejny byl v době pandemie COVID-19, což znamenalo, že kromě vytvoření nového řešení, společnost Exorigo-Upos podpořila stávající elektronický obchod, který musel splňovat rostoucí požadavky a přizpůsobit se rychle se měnícímu trhu.

Olgierd Oszmiański

ředitel IT a člen představenstva

Super-Pharm

W 2020 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 500% względem roku poprzedniego. A nowa witryna internetowa ma stanowić jedną z podstaw dalszego wzrostu Super-Pharm. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, na której będziemy mogli w bezpieczny i stabilny sposób wdrażać nowe usługi i rozwiązania dla naszych klientów.

Remigiusz Chrzanowski

Digital Director i członek Zarządu

Super-Pharm

Potřebujete osvědčeného poskytovatele IT služeb ?

Ročně realizujeme přes 1000 projektů. Vsaďte na naše znalosti a profesionalitu.