EuroPOS 5

EuroPOS to nasze autorskie oprogramowanie do obsługi sprzedaży dla sieci handlowych. Usprawnia procesy związane ze sprzedażą towarów i usług.

Współpraca z wieloma systemami i rozwiązaniami

Obsługa płatności kartami

Współpraca z serwerem EuroKarta EFT.

Obsługa promocji

Współpraca z systemem Centralne Zarządzanie Promocjami.

Obsługa kart prezentowych

Współpraca z serwerem EuroKarta DGC.

Obsługa sprzedaży doładowań GSM

Współpraca z serwerem EuroKarta Prepaid.

Obsługa płatności za rachunki

Współpraca z systemem EuroKarta eCash.

Współpraca z systemami lojalnościowymi

Współpraca z EuroKarta LOYALTY oraz zewnętrznymi rozwiązaniami: Payback, ClubCard.

Zalety EuroPOS

Uniwersalność

Konfiguracja systemu pozwala na dostosowanie jego działania do zróżnicowanych potrzeb.

Ergonomia i prostota obsługi

Wpływa na efektywność pracowników i zadowolenie klientów.

Praca jednostanowiskowa i współpraca wielu stanowisk kasowych

W ramach całej infrastruktury sklepu.

Zaawansowany system uprawnień i limitów kasjerskich

Zaawansowany system raportów i rozliczeń

Co mówią o nas klienci

Změna internetového obchodu Bricoman byla diktována mimo jiné potřebou implementovat nová technologická řešení. Chceme vždy sledovat nejnovější trendy a poskytovat našim zákazníkům stále lepší zážitek z nakupování. Nové webé stránky mají nejenom nové možnosti, ale i svěží, moderní grafický design, díky kterému můžeme sortiment Bricoman prezentovat ještě lépe.

Agata Dublasiewicz

E-commerce Project Manager

Bricoman

V souvislosti s obrovským rozvojem digitálního kanálu jsme se chtěli více postarat o bezpečnost tohoto podnikání z fiskálního hlediska. Ke spolupráci s Exorigo-Upos nás povzbudil náš názor na tuto společnost, včetně profesionálního přístupu k tématu, který jsme zjistili na začátku spolupráce. Systém a procesy implementované společností Exorigo jsou na vysoké úrovni kvality a umožňují nepřetržitý přehled o datech.

Eliza Dąbrowska

Omnichannel Financial Controller

Decathlon Polsko

Vzhledem k potřebě vytvořit centralizovaný a efektivní systém správy informací o produktech pro různé kanály elektronického obchodování v eobuwie.pl S.A. jsme se rozhodli pro Akeneo PIM v Enterprise Edition a jako dodavatele jsme si vybrali Exorigo-Upos S.A. Naše rozhodnutí bylo silně ovlivněno efektivní implementací Proof of Concept (POC) společností a povědomím o zkušenostech partnera jak s implementací prodejen na platformě Magento, tak i s integrací PIM s e-commerce systémy.

Maksymilian Musiał

Product Owner

eobuwie.pl

Chtěli jsme sjednotit informace o produktu v rámci skupiny CCC pro její efektivní řízení. pro společnost to jsou obrovské objemy dat, které vyžadují uspořádání a na druhé straně jsou zákazníci, kteří očekávají jasnou a přesnou komunikaci o naší komplexní nabídce. Proto jsme se rozhodli pro Akeneo jako osvědčený nástroj a Exorigo-Upos jako implementační partner, který má ve svém portfoliu mnoho inovativních řešení pro e-commerce.

Michał Śpiewak

CTO

eobuwie.pl

Plán na implementaci nové prodejny byl v době pandemie COVID-19, což znamenalo, že kromě vytvoření nového řešení, společnost Exorigo-Upos podpořila stávající elektronický obchod, který musel splňovat rostoucí požadavky a přizpůsobit se rychle se měnícímu trhu.

Olgierd Oszmiański

ředitel IT a člen představenstva

Super-Pharm

W 2020 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 500% względem roku poprzedniego. A nowa witryna internetowa ma stanowić jedną z podstaw dalszego wzrostu Super-Pharm. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, na której będziemy mogli w bezpieczny i stabilny sposób wdrażać nowe usługi i rozwiązania dla naszych klientów.

Remigiusz Chrzanowski

Digital Director i członek Zarządu

Super-Pharm

Chcesz poznać ofertę rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój?

Realizujemy rocznie ponad 1000 projektów.
Postaw na naszą wiedzę i profesjonalizm.

Potrzebujesz sprawdzonego
dostawcy usług IT?

Realizujemy rocznie ponad 1000 projektów.
Postaw na naszą wiedzę i profesjonalizm.