Implementace Magento

Jsme oficiálním partnerem společnosti Adobe a máme certifikovaný tým Magento. Jsme zodpovědní za implementace, migrace na Magento z jiných platforem a za e-commerce služby pro největší značky v Polsku. Navrhujeme obchody, které jsou stabilní, zvyšují prodej a vyvíjejí omnichannel zaměřený na zákazníka.

500% růstu s Magento

To je to, co Super-Pharm dosáhl díky implementaci nového obchodu na Magento implementovaném společně s námi.

Spuštění online prodeje za 3 týdny

To je přesně implementace, kterou jsme provedli pro síť Studenac. Použití Magento Open Source a zjednodušený grafický design umožnily společnosti udržet chod podniku tváří v tvář omezením souvisejícím se stacionárním prodejem během pandemie.

Migrace B2C obchodu na Magento

Magento je bezpečná volba pro B2C. Migrujeme obchody z jiných platforem a z Magento 1 na 2. Provádíme podrobnou analýzu projektu. Postaráme se o potřebné integrace a jejich testy, migraci historických dat a objednávek, stejně jako SEO problematiku.

Implementace B2B e-commerce

Řešení Adobe je určeno pro B2B prodej. Díky Magento získáte hotové moduly pro přijímání a plnění objednávek od partnerů, včetně vyjednávání o cenách a pokročilých propagačních akcí.

Rozvoj omnichannel prodeje

Magento pomáhá jak při spuštění prvního internetového obchodu, tak při přechodu na vyšší úroveň elektronického obchodování. Zvláště doporučujeme Magento Order Management System (OMS) pro optimalizaci infrastruktury a nákupních procesů.

Nový grafický design e-commerce

Změna platformy elektronického obchodování nebo migrace z Magento 1 na 2 je dobrou příležitostí k obnovení vzhledu obchodu. Pro naše klienty provádíme audity a UX/UI projekty, které zvyšují konverzi, zvyšují retenci a zlepšují ukazatele NPS.

Zahájení prodeje DTC (Direct to Consumer)

Díky společnosti Adobe získávají společnosti nástroj pro rychlé spuštění přímého prodeje svým zákazníkům. Dobrým příkladem je značka Tommee Tippee, pro kterou jsme implementovali Adobe Commerce Cloud. V důsledku toho začali prodávat DTC ve Velké Británii, USA a Austrálii.

Implementace Adobe Commerce a Magento jsou komplexní projekty

Zkušený projektový tým, který poskytuje komplexní služby, je nepostradatelný. Tým E-commerce v Exorigo-Upos se skládá z prvotřídních specialistů. Jejich praktické zkušenosti, získané při realizaci projektů v Polsku i v zahraničí, jsou navíc potvrzeny oficiálními certifikáty získanými: Specialista na řešení M2, profesionální vývojář, vývojář frontendu. Máme rozsáhlý tým, který se skládá z: analytiků specializujících se na Magento, testerů e-commerce, back- a front-end vývojářů, IT architektů, certifikovaných projektových manažerů – Agile a PRINCE2, věnovaných Delivery Managerům, správcům serverů.

Project Team

Nabízíme celou řadu služeb e-commerce

Strategické e-commerce poradenství

Společně s Vámi probereme detaily, uspořádáme workshopy a představíme analýzu. V tomto procesu využijeme znalosti celého maloobchodního ekosystému, které v organizaci máme. Službu doporučujeme firmám, které chtějí vstoupit do e-commerce prodeje a potřebují prověřeného partnera, který by tímto procesem prošel.

Audit e-commerce

Zajistíme Vám audit, který zohlední komplexní pohled na Vaše podnikání. Kompetence našeho e-commerce týmu nám umožňují analyzovat každý technologický aspekt: od architektury a správnosti systémové integrace až po rychlost načítání jednotlivých stránek. Obdržíte zprávu s podrobnými doporučeními.

Analýzy a předprojektové workshopy

Povedeme workshopy typu Discovery a projdeme si celý rozsah realizace tak, aby vás během projektu nic nepřekvapilo. Pomůžeme Vám odhalit mezery v předpokladech. Potvrdíme reálný čas a pořadí realizace etap projektu. Budeme provádět uživatelský a zaměstnanecký výzkum. A nakonec vypracujeme analytický dokument.

Audit UX/UI a návrh maket

Poskytneme Vám specialisty v této oblasti, protože spolupracujeme s nejlepšími marketingovými agenturami v Polsku. Uživatelská zkušenost v elektronickém obchodování je klíčovým konkurenčním diferenciátorem. Dobře navržený design činí nakupování příjemnějším a rychlejším, což vede k tomu, že zákazníci nakupují častěji a více.

Specializovaná platforma e-commerce

Magento je open source software, který nám v praxi umožňuje vytvářet na jeho základě obchody na míru. Široká škála hotových pluginů a v případě potřeby další vývoj vám umožní vybudovat obchod, který je ideální pro potřeby vašeho podnikání.

Rychlá implementace internetového obchodu (MVP)

Navrhujeme implementaci základny Magento, pokud je pro vás zásadní rychle zahájit prodej s nejmenšími finančními náklady a v omezeném čase. Pak saháme po základních funkcích e-commerce a hotových grafických šablonách. Cílem je dosáhnout co nejdříve základního cíle, tedy prodeje.

Integrace Magento s ERP

Zajistí, že maximálně vytěžíte možnosti obou systémů a dosáhnete synergického efektu. Zaměřujeme se na vytvoření takové infrastruktury pro výměnu dat mezi ERP a Magento, která bude rychlá a spolehlivá. K tomuto účelu využíváme znalosti našich architektů a vývojářů a různých ERP a jejich hluboké znalosti samotného Magento.

Migrace funkční platformy e-commerce

Zajistíme vám bezeztrátový převod celé prodejny na novou platformu. Máme zkušenosti s migrací velkého e-commerce z jiných platforem, včetně Magento 1 až 2, ve kterých prodejní proces probíhá v praxi 24 hodin denně. Nová platforma Adobe Commerce vás osvobodí od technologických omezení. Vytvoříte novou vizuální verzi obchodu a obnovíte image značky.

Magento PWA

Pokud velká část vašich zákazníků nakupuje pomocí mobilních zařízení a vy od nich chcete zvýšit konverze, vybudujeme váš e-commerce jako progresivní webovou aplikaci. Využíváme skutečnosti, že Adobe Commerce poskytuje samostatný front-end v PWA Studio, který plně spolupracuje s back-endem. Vaši zákazníci získají zákaznickou zkušenost jako v mobilní aplikaci, aniž by však později vynaložili náklady na její vybudování a údržbu.

Údržba a rozvoj e-commerce

Zajistíme stabilní provoz a rozvoj platformy v souladu s Vaším online plánem rozvoje podnikání. Nastavíme předpokládanou SLA a v rámci toho sledujeme správný chod vašeho obchodu. Pravidelně zavádíme technologická vylepšení a společně s Vámi obchod aktivně rozvíjíme zaváděním či zdokonalováním očekávaných funkcionalit.

Implementace Akeneo PIM

Dokonalým doplňkem Magento je systém pro správu informací o produktech, který Akeneo PIM nabízí. To je zvláště užitečné pro společnosti, které mají více prodejních kanálů, které můžou být v různých geografických lokalitách. Jako oficiální partner v Polsku a Velké Británii implementujeme PIM pro největší značky v Polsku, např. e-shoes a CCC.

Fiskalizace prodeje e-commerce

Provádíme plnou implementaci modulu pro povinnou registraci objednávek z internetového obchodu – spolu s integrací, konfigurací a dodávkou fiskálních tiskáren. Systém zaznamenává prodejní transakce i vrácení a ukládá data do samostatné databáze.

Už víte, jaký druh obchodu potřebujete?

Růst generující e-commerce

Náš elektronický obchod pro Super-Pharm vygeneroval 500% nárůst prodeje během jednoho roku a 20% více stálých zákazníků, kteří se přihlásili.

Inovativní e-commerce

Pro značku ŠKODA jsme vytvořili inovativní prodejnu, která zcela změnila způsob, jakým je leasing využíván, a usnadnila proces získávání financování vozu.

Omnichannel budování e-commerce

Náš stálý zákazník v oblasti POS a in-store systémů nás požádal o vytvoření nové e-commerce platformy, která propojí zákazníky obou prodejních kanálů prostřednictvím věrnostního a propagačního programu.

E-commerce vytvářející zákaznickou zkušenost

Realizovali jsme projekt, který pomocí omnichannel mechanismů nabízí kombinaci vyzvednutí objednávek ve stacionárním obchodě při příležitosti každodenního nakupování s rozšířenými informacemi o produktech dostupnými online.

Proč si pro rozvoj e-commerce vybrat právě nás?

E-commerce je pro nás součástí většího celku. Rozumíme všem procesům a systémům, se kterými musí váš internetový obchod komunikovat. Víme, jak důležitá je kvalita integrace a komplexní přístup k online prodejním procesům. Typický softwarový dům poskytuje technologie, my poskytujeme mnohem více – strategické poradenství a partnerskou podporu při rozvoji podnikání.

Široké kompetence našeho týmu

Mnoho stálých zákazníků k nám dnes přišlo s neefektivními e-commerce systémy, které blokují rozvoj tohoto prodejního kanálu. Zavedli jsme pro ně optimalizace hot fixů a poskytli podporu. Dnes používají nové, stabilní a efektivní e-commerce platformy, které jsme pro ně implementovali.

Budujeme partnerské vztahy a sdílíme znalosti.

Máme specializovaný e-commerce tým pro realizaci projektů.

Máme samostatný tým podpory elektronického obchodování.

Naši odborníci mají zkušenosti a oficiální certifikáty.

Sloužíme maloobchodnímu průmyslu již téměř 30 let.

Specializujeme se na pokročilé integrace.

Proč si jako poskytovatele elektronického obchodování vybrat společnost Adobe?

Magento je jednou z nejpopulárnějších platforem na světě pro vytvoření internetového obchodu. V současné době jej používá více než 250 000 prodejců. Vyznačuje se velkým počtem pokročilých funkcí a snadným nákupem a implementací dalších rozšíření. Je to bezpečná volba pro B2C i B2B podniky, pro velké korporace i menší společnosti. Implementace Magento znamená pozvednutí e-commerce na vyšší úroveň.

Podívejte se na hlavní možnosti, které nabízí Adobe Commerce:

PM About us
 • Hotové moduly
 • Vestavěný CMS
 • Četné doplňky a šablony
 • Pokročilá správa katalogu produktů
 • Možnost Multistore a správa z jednoho panelu
 • Paralelní vedení B2B a B2C prodejů
 • Škálovatelná architektura
 • Různé úrovně přístupu
 • Rozsáhlá řešení pro pravidla propagace
 • Mnohojazyčnost platformy
 • Různé způsoby platby a doručení
 • SEO podpora
 • Hromadná správa dat
 • Integrace s analytickými nástroji

Potřebujete osvědčeného poskytovatele IT služeb ?

Ročně realizujeme cca 1000 projektů. Vsaďte na naše znalosti a profesionalitu.